SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Dokładamy wszelkich starań aby zagwarantować naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę oraz wysokiej jakości usługi prania i czyszczenia: dywanów, wykładzin podłogowych, tapicerek meblowych i samochodowych oraz verticali. W celu sprostania rosnącym potrzebom zarówno osób prywatnych jak i firm i instytucji oraz stale rozwijającemu się lokalnemu rynkowi usług piorąco-czyszczących zapewniamy:

atrakcyjne-ceny-ikonka

Atrakcyjne ceny usług piorąco-czyszczących

Wszystkie usługi efektywnego i wydajnego prania i czyszczenia: wykładzin, żaluzji pionowych, dywanów, obić mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych oferujemy w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych, a przede wszystkim korzystnych dla naszych Klientów cenach.

korzystne-rabaty-ikonka

Korzystne rabaty na pranie i czyszczenie dla stałych Klientów

Klientów, którzy systematycznie korzystają z fachowego i skutecznego prania i czyszczenia: obić mebli, tapicerek pojazdów, dywanów, verticali oraz wykładzin dywanowych, a także robiących duże zamówienia na usługi piorąco-czyszczące premiujemy bardzo atrakcyjnymi upustami na realizację zleceń.

ikonka-elastyczny-czas-pracy

Elastyczne godziny świadczenia usług prania i czyszczenia

W ustalonych, dogodnych dla Klientów terminach - 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - solidnie i fachowo wykonujemy kompleksowe usługi piorąco-czyszczące zarówno w mieszkaniach, jak i w firmach oraz w samochodach prywatnych i służbowych.

ikonka-bezplatny-dojazd

Darmowy dojazd do Klientów

Bez żadnych dodatkowych opłat dojeżdżamy do Klientóww promieniu 15km od naszych dwóch oddziałów firmy (Włocławek, Chodecz) a także okolicznych miejscowości.

ikonka-urzadzenia-do-prania-i-czyszczenia

Nowoczesny sprzęt piorąco-czyszczący firmy Santoemma

Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami do prania i czyszczenia: dywanów, wykładzin, obić mebli tapicerowanych, tapicerek pojazdów oraz verticali renomowanej włoskiej marki Santoemma.

ikonka-srodki-do-prania-i-czyszczenia

Profesjonalne środki do prania, czyszczenia i pielęgnacji marki Kärcher, Tersus

Do prania, czyszczenia i pielęgnacji: tapicerek w autach, tapicerek meblowych, dywanów, żaluzji pionowych oraz wykładzin w domach, w biurach oraz w pojazdach prywatnych i służbowych stosujemy wydajne i sprawdzone preparaty renomowanych firm: Kärcher, Tersus, Tenzi.

 

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.